Yhteystiedot

Yhdistyksen yleinen sähköpostiosoite on vs.terveydenhoitajat@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Varsinais-Suomen terveydenhoitajayhdistys HALLITUS v.2018

 

 

Puheenjohtaja: Eveliina Virta​  virta.eveliina@gmail.com ​p. 050-366 9831

 

Varapuheenjohtaja/ hallituksen jäsen: Sari Virtanen sari.virtanen@turku.fi p. 050-3313754  

 

Kokoussihteeri: ​Jenni Sorsavirta ​jenni.sorsavirta@gmail.com ​p. 050-411 1166   

Jäsensihteeri: Jenni Kalasniemi jenni.kalasniemi@turku.fi p. 044-0241284 

Tiedottaja​: Triin Saviauk triin.saviauk@gmail.com p. 040-557 0516

 

Hallituksen jäsenet:

Kristiina Laukkanen

Kirsi Grym

Kirsi Hakala

Laura Ruotsalainen

Marja Spets-Aho

Arja Varjonen

 

Hallituksen varajäsen​: ​​Liisa Blomqvist

Hallituksen varajäsen:​ Maria Paananen

Opiskelijavastaava:​ Lilli Priha lilli.priha@gmail.com p. 050-4926630

Opiskelijavastaava: Susanna Tamminen susanna.tamminen.90@gmail.com p. 040-7471519

Opiskelijavastaava:​ Anna Suokas annsofsuo@gmail.com p. 050-5383832

 

Virkistystoimikunta​ Soile Mäkinen soile.makinen@raisio.fi p. 050-308 6566

Virkistystoimikunta​ Laura Pehkonen ​laura.pehkonen@raisio.fi p. 040-8424510

 

Opiskelijajäsen​et:

Novia:

Salo: Johanna Hautamäki

Turku:​ Saara Martin

 

Opettajajäsen​:

Varsinais-Suomen terveydenhoitajayhdistys ry

Ota yhteyttä!

vs.terveydenhoitajat@gmail.com